8344AY-01LFT
Wisdtech Technology Co.,Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
8344AY-01LFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:24
Type : Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/No
Series : -
Input : HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Supplier Device Package : 48-TQFP (7x7)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 250 MHz
Voltage - Supply : 2.375V ~ 3.465V
Package / Case : 48-LQFP
Output : LVCMOS, LVTTL
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 8344A
Description : IC CLK BUFFER 2:24 250MHZ 48TQFP
MOQ : 1PCS
Price : Email us for details
Place of Origin : Original
Payment Terms : Paypal,TT,Western Union
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:24 250 MHz 48-LQFP