85214AGLFT
Wisdtech Technology Co.,Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
85214AGLFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:5
Type : Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : HCSL, LVCMOS, LVDS, LVHSTL, LVPECL, LVTTL, SSTL
Supplier Device Package : 20-TSSOP
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 700 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output : HSTL
Operating Temperature : 0°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 85214A
Description : IC CLK BUFFER 2:5 700MHZ 20TSSOP
MOQ : 1PCS
Price : Email us for details
Place of Origin : Original
Payment Terms : Paypal,TT,Western Union
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:5 700 MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)